Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evanna Lynch-ŽIVOTOPIS

23. 8. 2011

Jméno: Evanna Meghan Natalie Lucille Lynch

Datum narození: 16.8.1991

Místo narození: Termonfeckin (malé pobřežní městečko), Irsko

Postava: Lenka (Střelenka) Láskorádová

Znamení: Lev

Barva vlasů: hnědé

Barva očí: modré

Výška: 152 cm

Škola: Cartown National School

Rodiče: matka Marguerite a otec Donal Lynch

Sourozenci: starší sestra Emily a dva další sourozenci

Domácí mazlíčci: Kočka Luna, nedávno měla koťata, jedno se jmenuje Brumbál a druhé Křivonožka, které bohužel pošlo

Životopis: V součastné době moc informací o Evanně nemáme. Co ale víme je to, že Evanna byla vždy obrovský a zarytý fanoušek knih Harryho Pottera (četla je tak šestkrát sedmkrát).

Evanna: ,,Občas, když jsem ve stresu, smutná z různých věcí.... Harry Potter, to je nádherný, neskutečný svět, kde je všechno naprosto odlišné...´´

Když vyšla pátá kniha (2003), Harry Potter a Fénixův řád, Evanna, která byla tou dobou v nemocnici, uprosila svoji mámu, aby se mohla i ona zařadit do fronty čekajících na tuto knihu. Nakonec získala i podpis J. K. Rowlingové a byla v první řadě. Rowlingové při té příležitosti řekla, že si ve filmu nikdy nezahraje, protože její městečko Termonfeckin je příliš daleko od všeho vzrušujícího. Pak dostala od Rowlingové dopis, ve kterém stálo: Nebuď tak tvrdá na Termonfeckin, vždať je to krásné jméno. Při natáčení se a Evanna s Rowlingovou setkala ještě mnohokrát a po jejich delším rozhovoru o ní Rowlingová mohla říct jediné - ´´perfektní´´.

Evanna se doslechla o castingu na film Harry Poter a Fénixův řád a věděla, že jestli tam nepůjde, bude toho po celý svůj život litovat. Evanna je absolutní fanatik Harryho Pottera a jako takový správný fanatik snila i o tom, že by si ráda zahrála ve filmu. A Lenka Střelenka byla ta správná role pro ni. Evanna dokonce se svými kamarádkami natočily video a poslaly ho do Warner Brothers, bohužel bezůspěšně. Evanna se ovšem jako správná fanynka nevzdala a poprosila svého otce, aby ji odvezl na casting do Londýna, kde se ´´utkala´´ s dalšími dívkami. A byla to právě Evanna, která byla ze všech (15 000) dívek nejlepší, a její sen se tak splnil. A koncem února začala v Leavesdenských studiích natáčet.

 :)

 

Náhledy fotografií ze složky ♥Evanna Lynch♥

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 28211
Měsíc: 587
Den: 2